Voidhanger supportem Mayhem w Proximie

voidhangerMamy przyjemność poinformować, że jako support Norwegów z Mayhem wystąpi polska grupa Voidhanger.
Wydana w listopadzie nakładem Pagan Records płyta „Working Class Misanthropy” nadal trzęsie polską sceną, a także zbiera świetne recenzje za granicą. Voidhanger występuje nieczęsto, ale za to zadaje ciosy, po których trudno się pozbierać. Ich black/thrash z punkowym zacięciem będzie doskonałym wprowadzeniem do koncertu gwiazdy wieczoru! Przypomnijmy, że koncert Mayhem odbędzie się 29. maja w Klub Proxima.

Zespół powstał w 2010 roku i zadebiutował płytą „Wrathprayers” (2011), a następnie wydał mini-CD „The Antagonist” (2012). Druga płyta “Working Class Misanthropy” to 8 utworów nagranych, zmiksowanych i zmasterowanych w No Solace Studio przez M. (Mgła, Kriegsmaschine). Stylistycznie kompozycje nawiązują do materiału z mini-albumu „The Antagonist”, czyli miażdżąco piekielnej mikstury black, thrash, death metalu, i punka, tym razem jeszcze bardziej zakorzenionej w brzmieniu lat 80-tych.

Autor

11628 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *