Voidhanger i Ragehammer na koncertach z Cannibal Corpse

 

Death metalowa legenda Cannibal Corpse przyjedzie do naszego kraju promować swój najnowszy album „Red Before Black”, który ukazał się 3 listopada 2017 roku nakładem Metal Blade Records.

W roli supportów na całej trasie obejrzymy występy Voidhanger oraz Ragehammer.

Zapraszamy na koncerty:
23 lipca – Warszawa „Proxima” DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET
24 lipca – Bielsko-Biała „Rudeboy Club” DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET
4 sierpnia – Bydgoszcz „Estrada” DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET
5 sierpnia – Gdańsk „B90” DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET
6 sierpnia – Poznań „U Bazyla” DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

Bilety na koncerty cały czas dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net oraz Eventim.pl (wraz z punktami sprzedaży – Empik, Saturn, Media Markt…).

VOIDHANGER (Polska) black/thrash metal:

Niedawno dali porywający koncert w stołecznej Progresji, supportując legendę black metalu, Abbatha, czemu dali wyraz szalejący pod sceną fani. Parę dni wcześniej zmietli z powierzchni ziemi publikę na Metalmanii oraz na minitrasie z Arkhon Infaustus, Anima Damnata i Demonomancy. Teraz przyjdzie im kruszyć czaszki i masakrować słuch przed gigantami z Cannibal Corpse. Do masakry w niemałym stopniu użyją amunicji, zawartej na znakomitej, wydanej w 2018 roku płycie „Dark Days Of The Soul”, która jest trzecim dziełem w dorobku istniejącego od 2010 roku zespołu.

RAGEHAMMER (Polska) black/thrash metal:

W 2016 roku czterech krakowskich muzyków oszalałych na punkcie połączenia black metalu z thrashem wydało album, który narobił sporego zamieszania na rodzimej scenie metalowej – „The Hammer Doctrine” (Pagan Records), o którym pisano: „nasycony pasją do oldschoolowego blackowego grania, tego najbardziej pierwotnego, bezpretensjonalnego, o fundamentach w agresji, szybkości, bez pierdółek jak intro, outro, chórów, palonych stosów, głosów z otchłani itp. […] Album, który wyrywa z butów gigantyczną energią, bijący wściekłością/nienawiścią/pogardą tak wielką jakby Ragehammer miał ochotę zmieść każdego z powierzchni ziemi”. 

Zespół narodził się w Krakowie w 2012 roku, a zanim doszło do wydania wspomnianego wyrywającego z butów albumu, pojawiło się demo „War Hawks” oraz split z Turbocharged. Za to po premierze debiutu Ragehammer miał okazję supportować, chociażby legendarny Angelcorpse, zagrać trasę z Christ Agony i Thy Worhsiper, a także pojawić się na ostatniej edycji Metalmanii. Na scenie rozpętują piekło i jeńców nie biorą.

Autor

12252 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *