Venom Inc. na Rock & Rose Fest 2019

 

Przekazujemy od organizatorów Rock & Rose Fest:

„Z szybszym biciem naszych serc, z drżeniem rąk chcielibyśmy Was Wszystkich poinformować, że nie mogliśmy zawieść z siódmą edycją ROCK&ROSE FEST KUTNO 2019. Mamy jasną obraną drogę i powiedzieliśmy sobie, że tegoroczna edycja naszego festiwalu musi być dla nas rewolucją a także pisaniem historii muzyki alternatywnej dla naszego miasta. Proszę Państwa! Nie ma co się rozwodzić… headlinerem 7 edycji ROCK&ROSE FEST KUTNO 2019 będzie zespół VENOM INC!!!
Nazwa VENOM jest zarówno uwielbiana, jak i nienawidzona w świecie metalu, ale niezależnie od tego, jak ją kto przyjmuje, są oni znani przede wszystkim jako pionierzy ekstremalnego metalu jaki znamy. W końcu sam Slayer wzorował się na nagraniach Venom w początkowej fazie swojej działalności.
Impreza odbędzie się 08 czerwca 2019 w Kutnie przy Józefów 7A. Więcej informacji niebawem.
Maras & Bryłas (organizatorzy RRFK)”

Autor

10868 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *