Vane – nowy zespół muzyków Witchking, Acid Drinkers, Percival Schuttenbach i Syanger

“The Prologue” to debiutancki materiał zespołu Vane – melodyjny, pełen chwytliwych refrenów death metal. Epka zawiera 3 utwory – Born Again, Edge of Cutlass oraz Your Pain I Am.

Materiał jest dostępny na wszystkich serwisach streamingowych typu Spotify, Apple Music, Google Play, Deezer, itd. Istnieje także możliwość odsłuchania utworów na oficjalnym kanale Youtube zespołu (https://www.youtube.com/channel/UCsFiyGT_taN7LG7GgfG9Deg).

 

Zespół powstał w 2016 z inicjatywy Mateusza Gajdzika (Witchking, Saratan, Crystal Viper) oraz Roberta Zembrzyckiego (Acid Drinkers, Corruption, Saratan). Zespół współtworzą: Marcin Frąckowiak (Percival Schuttenbach, River of Time, Stos), Marcin Parandyk (Killsorow, Skyanger) oraz Marcin Zdeb (Skyanger, Unlumination, Arondight).

 

Aktualnie zespół pracuje nad pełnowymiarowym wydawnictwem, planowanym na końcówkę roku 2018.

 

Linki:
http://vane.band/
https://www.facebook.com/vane.band

https://www.youtube.com/channel/UCsFiyGT_taN7LG7GgfG9Deg
https://soundcloud.com/vaneband

https://vaneband.bandcamp.com/

Autor

12473 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *