Unborn Suffer, Dead Conception, Lobotomia – koncert

Zapraszamy na death/grindową jazdę undergroundową w Pubie Piwnica (Mińsk Mazowiecki). Zagrają dla was:

UNBORN SUFFER
(brutal downtuned deathgrind / Bydgoszcz)
www.facebook.com/unbornsuffer
https://www.youtube.com/watch?v=ElNMDh8RYmQ

UNBORN SUFFER powstał w listopadzie 2001 roku. We wrześniu 2003 zespół zarejestrował swój debiutancki album ‚Procreated Suffering’, który został wydany własnym sumptem w kwietniu 2004. Drugi album „Is This What We’ve Created?” został wydany w listopadzie 2006 roku przez rosyjska wytwórnię SOULFLESH COLLECTOR. Po nagraniu trzeciej płyty „Desecrate/Retaliate/Obliterate” pod koniec czerwca 2007 zespół zawiesił działalność na 5 miesięcy, następnie przeszedł spore przetasowania personalne. „Desecrate/Retaliate/Obliterate” zostało wydane 22 lutego 2008 ponownie przez SOULFLESH COLLECTOR. W 2009 zespoł wypuścił Epkę „I Am Your Nemesis” I rozpoczął stałe koncertowanie. Czwarty album „Unborn Suffer” został wydany w 2012 przez japońską GHASTLY MUSIC. Po 2 latach promocji płyty ( m.in. u boku SUFFOCATION) zespół wydał swój pierwszy oficjalny album koncertowy „Live Suffering”. Pod koniec 2015 Unborn Suffer wypuścił składankę „Revisited Suffering” poprzez polskiego wydawcę INFERNUM MEDIA, oraz zarejestrował swój piąty album „Nihilist”, który ukazał się 1 lutego 2016 poprzez SELFMADEGOD records.
Unborn Suffer 2016:
Damian „Sfenson” Bednarski – wokal, gitara
Łukasz „Lukass” Ziółkowski – perkusja
Sławomir Kocikowski – bas, wokal

DEAD CONCEPTION
(Death Metal / Tomaszów Mazowiecki)
https://web.facebook.com/deadconception/
https://youtu.be/4ChuZkWTHF0

Dead Conception to death metalowa kapela, która została założona na początku 2014 roku w Tomaszowie Mazowieckim z inicjatywy perkusisty Jakuba Woskowskiego i gitarzysty Kamila Jachyma. Po ośmiu miesiącach ukazał się pierwszy singiel zatytułowany „Life Crusher”, który został nagrany jeszcze w pełnym składzie zespołu. Po odejściu Marcina „Saczy” Sacińskiego (bas) i Przemysława Walczaka (gitara) zespół został zawieszony aż do początku 2015 roku. Pracę nad nowym demem zatytułowanym „Rebirth Painted Death” rozpoczęli sami współzałożyciele zespołu, bez udziału wokalisty Przemysława Juzwy. Tematyką utworów są historie z życia morderców i ludzi psychicznie chorych a także mizantropizm czy odnajdywanie sił w bezsilności. Zespół wypuszcza demo 1. sierpnia 2015 za pośrednictwem portalu BandCamp.com i zaczyna poszukiwania pozostałych muzyków. We wrześniu skład zasilają Michał „Jankes” Jankowski-gitara oraz Mateusz „Doman” Domański-wokal, wkrótce po nich skład uzupełnia Michał Kowalczyk-bas. Po prawie pół roku ciężkiej pracy i prób Dead Conception debiutuje na scenie w Łodzi. Od tego czasu zespół promuje „Rebirth Painted Death” grając tak dużo koncertów jak to tylko możliwe. Obecnie zespół nagrywa drugą EP „Darkness That Fucks”, która powinna ukazać się w drugiej połowie 2018.

Członkowie zespołu
Kamil Jachym – guitar,
Jakub „Chaos” Woskowski – drums,
Michał „Jankes” Jankowski – guitar,
Michał Kowalczyk – bass, wokal

LOBOTOMIA
(Thrash+Death+Black / Pojebanice)
https://www.facebook.com/lobotomiaband/

Zespół uformowany dawno temu w odległej galaktyce. Pierwsze próby rozegrano w garażu naszego basisty Krzysia, który sąsiadował z psychiatrykiem co dało inspiracje dla nazwy kapeli. Początkowe surowe granie, czerpało garściami z takich klasyków jak Slayer, Korn, Metallica czy Pantera. Po ciężki, długich latach zespołowi udało się w końcu uformować stały skład czyli: Felas (Vox), Stwór (Hammer), Krzyś (PlumPlum) i Sebix (DumDum). Niestety nasze drogi z Felasem rozeszły się. Na jego miejsce wparował Wiśnia (Ryk) i uzupełnił skład drugim wiosłem Slav (Axe). W tym o to składzie Lobotomia deprawuje dziewicze umysły swoją nietypową mieszanką stylistyczną. Lobotomia stara się nawiązać do klasyki Thrash Metalu, lecz słychać naleciałości innych gatunków. Lobotomie można śmiało sklasyfikować jako zespół grający mieszankę: Thrash/Death/Black/i chuj wie co jeszcze.

Skład:
Wiśnia – ten najładniejszy
Stwór – ten ze skillem
Slav – ten co ma Mese
Krzyś – ten co robi „Plum, plum”
Sebix – klei bicie

Wstęp 10 PLN

Autor

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *