Trzy premiery w Hellthrasher

Na przełomie października i listopada Hellthrasher Productions wypuszcza swoje 3 ostatnie tegoroczne wydawnictwa na CD. A będą to:

Po pierwsze: Już 26 października ukaże się debiutancki album kanadyjskich death metalowców z Auroch. Krążek wypełni 8 surowych, a jednocześnie skomplikowanych technicznie nagrań, które z pewnością przypadną do gustu fanom grupy Death.

Po drugie: Niespełna 2 tygodnie później – 5 listopada b.r., swoją premierę będzie miała EP-ka tureckiego death metalowego Engulfed. Grupę tworzą muzycy znani z Decaying Purity czy Burial Invocation, a „Through the Eternal Damnation” to tytuł ich debiutanckiego mini-albumu w nowym składzie. Za oprawę graficzną całości odpowiedzialny jest m.in. David Torturdød z Undergang, zaś winylowy odpowiednik płyty ukaże się za kilka miesięcy w znanej brytyjskiej oficynie Me Saco Un Ojo.

…i trzecie a zarazem ostatnie: Tegoroczny kalendarz wydawniczy Hellthrasher zamykną Grecy, którzy przecierali swe szlaki w takich zespołach jak Embrace of Thorns, Wargoat czy Merciless Crucifixion. Mowa o death metalowej grupie War Possession i ich premierowej EP-ce „Through the Ages”, która ukaże się 15 listopada.

Podsumowując: Hellthrasher Productions wypuścił w tym roku kilkanaście tytułów, które odbiły się szerokim echem w metalowym undegroundzie. Wśród przyszłorocznych planów wytwórni są między innymi winylowa edycja ostatniego albumu Funerus oraz trzeci „długograj” fińskiego Decaying.

Autor

447 tekstów dla Chaos Vault

Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *