Trzecia płyta Zorormr

z3-fb-31october-coverartPrzekazujemy:

„Następca dobrze przyjętego „IHS” z 2013 roku będzie nosił tytuł „Corpus Hermeticum”. Za okładkę odpowiedzialna jest tym razem firma Via Nocturna (www.vianocturna.com). Lista utworów na nowej płycie przedstawia się następująco:

01 – I Am Legend
02 – Against All Heresies
03 – In The Mouth Of Madness
04 – Nyarlathotep
05 – Twilight of the Idols
06 – Corpus Hermeticum
07 – The Seventh Sermon To The Dead (Instrumental)
08 – Worship Me…
09 – This I Command!

Na płycie nie zabrakło też interesujących gości. Legendarny gitarzysta Mercyful Fate oraz King Diamond, nominowany do nagrody Grammy Mike Wead popisał się niesamowitą solówką w utworze tytułowym. Ponadto basista Vader, Hal tym razem wystąpił w charakterze wokalisty w numerze „In The Mouth Of Madness”.

Trzecia płyta ZORORMR została nagrana w Red Dragon Studio (gitary, bas, wokale i ambient), Hertz Studio (bębny za którymi zasiadł Icanraz znany m.in. z Pigface Beauty) oraz w Icaros Studio (solówki autorstwa Quazarre’a z Devilish Impressions). Za efekt finalny, czyli mix i master zrobiony w Sound Division Studio, odpowiedzialny jest Arek „Malta” Malczewski (Behemoth, Hate).

„Corpus Hermeticum” ujrzy światło dzienne w pierwszym kwartale 2015 roku. Utwór promujący płytę i więcej informacji zostanie ogłoszonych wkrótce…”

Autor

3788 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *