Trzecia płyta Thy Worshiper za miesiąc

thyworshiperWyjątkowy i unikalny  polsko-irlandzki Thy Worshiper uderza z nowym, trzecim albumem “Czarna Dzika Czerwień” 18 lutego nakładem Pagan Records. 
Zawierający dziewięć nowych utworów, zamykających się w czterdziestu siedmiu minutach album to wielopoziomowa hybryda pogańskiego metalu, tribalowych dźwięków, muzyki celtyckiej, folku i black metalu z bardzo szamańskim konceptem dotykającym tematyki sił natury w korelacji z natura człowieka i emocjami. Rytualny klimat budowany jest za pomocą całego spektrum współczesnych i dawnych instrumentów.  Krążek powstał w dublińskim Westland Studio.

Program płyty:
1. Piach
2. Czarny
3. Deszcz
4. Drzewa
5. Żniwa
6. Wiatr
7. Na Pohybel
8. Ogień
9. Zima

„Czarna Dzika Czerwień” będzie dostępna w wersji 6-panelowegoDigipacka z 12 stronicowym bookletem oraz regularnej wersji CD w plastikowym pudełku, obie z kapitalną oprawą graficzną autorstwa wokalistki Anny Malarz . W dalszych planach jest również wydanie płyty na kasecie i winylu.

Tutaj można obejrzeć oficjalny trailer albumu autorstwa Artura Graczyka. 

churchofra

 

Autor

11731 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *