Trasa Necros Christos po Polsce odwołana

 

UWAGA!
Z powodów niezależnych od nas, jak i zespołów – po prostu tzw. siły wyższej – wrześniowa trasa Necros Christos i Venenum niestety nie dojdzie do skutku. Ustaliliśmy, że obie grupy, dodatkowo w towarzystwie Ascension, wrócą do Polski w lutym. Dokładne terminy podamy po 1 września.

Bilety zakupione przez sieć Eventim można zwracać w punktach zakupu. Klienci, którzy zakupili bilety print@home o procedurze zwrotu zostaną powiadomieni drogą mailową.

Bilety zakupione przez stronę lefthandsounds.org zostaną zwrócone do dnia 24.08.2018. Jeśli do tego czasu płatność nie pojawi się na koncie kupującego, prosimy o przesłanie otrzymanego wcześniej e-biletu na adres bilety@lefthandsounds.org

Za powstałe utrudnienia przepraszamy w imieniu naszym i zespołów.
Ponadto informujemy, że Necrowretch jak i Cemetery Urn wystąpią w Polsce DWUKROTNIE, 14 i 16 września. Szczegóły koncertów podamy w poniedziałek, 20 sierpnia.

Autor

12473 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *