Today is the Day oraz Rogi na dwóch koncertach w Polsce

Today is The Day i ROGI na 2 koncertach w Polsce

Z okazji 20. rocznicy wydania „Temple of the Morning Star” Steve Austin postanowił przypomnieć światu o tej legendarnej płycie i wyruszyć w trasę koncertową, podczas której zagrają ten album w całości, jak również inne kompozycje z bogatego katalogu zespołu.

Koncerty odbędą się:
22.09 Warszawa / Hydrozagadka
23.09 Wrocław / Carpe Diem

Today Is the Day to zespół powstały w 1992 w Nashville, Tennessee, od początku prowadzony przez charyzmatycznego Steve’a Austina, którego wizje są silnikiem napędowym wściekłej maszyny, jaką jest Today is the Day. W ciągu 25 lat zespół dał światu tak niezapomniane albumy, jak „Willpower”, „Temple of the Morning Star”, „In the Eyes of God” (nagrany z sekcją rytmiczną Mastodona), czy „Pain is a Warning”, wydawane przez takie tuzy wydawnicze, jak Amphetamine Reptile Records, Relapse czy Southern Lord. Psychotyczne i nierzadko zaangażowane teksy, muzyka będąca wybuchową mieszanką noise rocka, grind-core’a, death metalu, punka i szeroko pojętej alternatywy, prawdziwa sceniczna bestia – oto Today is the Day w pigułce.

Zespołowi towarzyszyć będą Fashion Week z Nowego Jorku i ROGI – one man army of doom.

http://fb.com/todayisthedayofficial
http://fb.com/fashionweekband
http://fb.com/cult.of.rogi

Autor

12139 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *