Thy Worshiper bez basisty

thyworshiperPagan/black metalowy Thy Worshiper rozstał się z dotychczasowym basistą, Tomaszem. Poniżej pełne oświadczenie kapeli:

Nadeszła chwila, kiedy nasze szeregi opuszcza basista.  Życie pokierowało go w inną stronę i nasze drogi się rozeszły. Myśleliśmy nad oficjalnym pożegnaniem długo, bo nie wiedzieliśmy co napisać i jak mu podziękować za wszystko czego dokonał i co zrobił dla Thy Worshiper. Doszliśmy do wniosku, ze jedyne co możemy o nim powiedzieć, to że jest wspaniałym człowiekiem i będzie nam go straszliwie brakować. Podniósł poprzeczkę wysoko i jego następca będzie miał nie lada wyzwanie. Życzymy Ci Tomku szerokiej i gładkiej drogi na przyszłość i wiedz, że zawsze będziesz blisko nas. Dziekujemy Ci za czas jaki spędziliśmy razem, a były to chwile niezapomniane. Dziękujemy za POTĘŻNY wkład twórczy w muzykę. ŻYJ WIECZNIE! Oznajmiamy również, iż zespół trwa i trwał będzie. Czas ruszyć w dalszą podróż. SLAVA!”

Autor

11764 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *