Threat Signal w Agonia Records

threat signalKanadyjska formacja THREAT SIGNAL podpisała umowę wydawniczą obejmującą terytorium całego świata z Agonia Records. Nowy album “Disconnect” ukaże się w pierwszej połowie 2016 roku. Zespół pojawi się również na trasach w Ameryce Północnej i Europe.

THREAT SIGNAL wykonuje melodyjny thrash metal z elementami groove oraz licznymi technicznymi zagrywkami. Ostatnie dwa albumy grupy, “Vigilance” (2009) oraz “Threat Signal” (2011), trafiły na listę Billboard Top Heatseekers, czyli spis najlepiej sprzedających się “nowych i rozwijających się artystów” notowaniaBillboard. Krążki uplasowały się na miejscach #32 oraz #26.

Zespół powstał w 2003 roku w Ontario (Kanada). Jego dotychczasowym wydawcą był Nuclear Blast. Pod szyldem tej firmy ukazały się trzy studyjne nagrania grupy. Przełomowym momentem było wydanie debiutu, “Under Reprisal” (2006), który uzyskał nagrodę “Canadian Recording Of The Award” (Kanadyskie Nagranie Roku) na gali Hamilton Music Awards.

Formacja koncertowała z artystami jak Children Of Bodom, Soilwork, Motorhead,Saxon, Opeth, Kataklysm, Hatebreed, Epica czy Arch Enemy.

Nowy album “Disconnect” ukaże się po prawie pięcioletniej przerwie. Więcej informacji niebawem.

Skład:
Jon Howard – wokal
Travis Montgomery – gitary
Pat Kavanagh – bass
Matt Perrin – gitary

Autor

12451 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *