Those Who Bring The Torture – nowy album wkrótce

twbttSzwedzki deathmetalowy zespół THOSE WHO BRING THE TORTURE podpisał właśnie kontrakt z wytwórnią SELFMADEGOD RECORDS na wydanie najnowszej płyty.

Zespół założony został w 2007 roku przez Rogera „Rogga” Johanssona. Po wydaniu trzech albumów w takich wytwórniach jak Pulverised i Metal Inquisition THOSE WHO BRING THE TORTURE powraca z czwartą dużą płytą zatytułowaną „Piling Up”. Materiał nagrany został pod koniec 2013 roku w The Rotpit i Studio Roadkill oraz zmiksowany i zmasterowany przez Brynjara Helgetuna w Studio Brainjar na początku 2014 roku. Okładkę narysował Roberto Toderico (SINISTER, ASPHYX). “Piling Up” to dziesięć ciężkich, mrocznych i miażdżących deathmetalowych utworów, które przypadną do gustu fanom HYPOCRISY, MALEVOLENT CREATION oraz GRAVE.
 
Obecny skład zespołu to:
Rogga Johansson (PAGANIZER, RIBSPREADER, PUTREVORE, REVOLTING, DOWN AMONG THE DEAD MEN, MEGASCAVENGER, BONE GNAWER) – gitara, bas, wokale oraz Dennis Blomberg (DOWN AMONG THE DEAD MEN, PAGANIZER) – gitara, bas.
 
Utwór  „Under Twin Suns” dostępny jest do odsłuchu na stronie SoundCloud oraz na oficjalnym profiluYouTube wytwórni Selfmadegod Records.
 
Premiera “Piling Up” wyznaczona została na 1 sierpnia 2014 roku w Selfmadegod Records.

musick magazine baner

Autor

11994 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *