Sunn O))) wystąpi na krakowskim Unsoundzie – bilety już w sprzedaży

Sunn O))) powraca do Krakowa w dziesiątą rocznicę swojego występu na Unsoundzie. Mistyczna estetyka zespołu wprowadza słuchaczy i widzów w transową przestrzeń współczesnego rytuału. Niedawno wydany album SUNN O))) pod tytułem „Life Metal” przełamuje typowo metalowy styl, wypełniając go światłem i kolorem. Zespół zapowiedział również kolejny krążek “Pyroclasts”, który pojawić się ma na jesieni. Utrzymany ma być on w tonacji bardziej medytacyjnej. Na Unsoundzie zespół zaprezentuje materiał z obu płyt.

Bilety na koncert SUNN O)) dostępne są w cenie 110 zł.

Link do sprzedaży biletów:

https://unsound.goingapp.pl/

Bilety będą dostępne online, stacjonarnie w salonach Empik oraz w aplikacji mobilnej (https://goingapp.pl/download/)

Tegoroczna edycja festiwalu Unsound odbędzie się między 6 a 13 października w Krakowie. W stolicy Małopolski klasycznie odbędą się koncerty muzyki, inspirujące rozmowy, warsztaty oraz pokazy filmowe. Tematy, które zajmują organizatorów festiwalu w tym roku to wspólnota, empatia, szacunek wobec innego oraz pozytywne wizje przyszłości. Hasłem przewodnim Unsoundu jest „Solidarity”. Jak zawsze wydarzenia rozsiane są niemal po całym Krakowie.

Unsound 2019: Solidarity

6-13.10.19, Kraków

Wydarzenie na Facebooku

www.unsound.pl

Autor

11622 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *