Streaming nadchodzącej płyty Kremlin na Chaos Vault Webzine

Debiutancka pełnometrażowa płyta Kanadyjskiego zespołu Kremlin jest dostępna do odsłuchu dzięki uprzejmości No Clean Singing Chaos Vault Webzine. Album zatytułowany “Decimation of the Elites” ukaże się ukaże się 24 listopada nakładem Godz ov War Productions jako standardowy jewel case CD oraz Digital. Płytę oraz koszulkę można zamawiać teraz w sklepie wytwórni.

Słuchaj “Decimation of the Elites”:

No Clean Singing:

Chaos Vault Webzine:

Perkusista, Neutron Cannon, komentuje: “Ten album to pobudka dla ludzkości z ciężkim nieprzyjemnym dźwiękiem z lat 80ych i 90ych oraz prawdą, w której żyjemy. Śpisz i jesteś prowadzony przez Shapeschifterów, jesteś pod hipnozą, wstajesz i walczysz z reżimem Babilonu. Bankierzy, politycy, królowie, królowe i papież są właścicielami Twojego tyłka!!! Przeczytaj słowa piosenki i ciesz się prawdą!!!

Album został nagrany w Holy Waves Studio, gdzie produkcją, miksem i masteringiem zajłą się Oli Vaillancourt. Logo zespołu zaprojektował Rob Smits (Danse Macabre), natomiast okładkę oraz layout albumu przygotował Maciej Kamuda.

Kremlin online:
Facebook

Autor

12302 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *