Split Alne i Stworz już dostępny

Już kobiety ubrały westki i kabaty, zaś mężczyźni westy i waniki, bo 20 marca miała miejsce premiera splitu Alne oraz Stworz – dwóch zespołów znad Łyny. Wspólne wydawnictwo zatytułowane jest „Warńija”, skłąda się z czterech utworów od Alne oraz ośmiu utworów od Stworz. Łącznie będzie to niemal godzina muzyki oscylującej wokół stylistyki pogańskiej i dark/folkowej, sławiącej ducha Warmii, piękno przyrody, kultury oraz zapomnianej przez wielu tradycji. Wydawcą krążka jest Werewolf Promotion.

Poniżej tracklista: ALNE 1 Warmińska Noc 2 Tęsknota 3 Ognik i Dziewczyna 4 Rzeko, spojrzyj we mnie STWORZ 5 Ziamno Swiento 6 Warnijskie Lato 7 O Warmijo 8 Łyna 9 Słońce 10 Jutrzenka 11 Pieśń Warmianki 12 Wieczór mglisty, wieczór blady

Wokalnie zespół Alne wsparła Anna Malarz, której nieprzeciętny głos do niedawna można było podziwiać w Thy Worshiper. Do jednego z utworów Alne – „Tęsknota” powstał promocyjny klip. Wykorzystano do niego zdjęcia z filmu „Żywot Mateusza” z 1967 roku w reżyserii Witolda Leszczyńskiego. Klip do obejrzenia poniżej. Materiał Alne został nagrany przez Michała Bagińskiego w BAT Studio, zaś miksem i masteringiem zajął się Haldor Grunberg (Satanic Audio). Materiał ten jest już dostępny na bandcampie zespołu.

STWORZ
https://stworz.bandcamp.com/
WEREWOLF PROMOTION
http://werewolf-webshop.pl/
https://www.facebook.com/WerewolfPromotion/?fref=ts

ALNE

https://alne.bandcamp.com/album/war-ija


Autor

12489 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *