Slayer Official Event – Arena Gliwice, 4.06.2019

Miasto Gliwice oraz Live Nation zapraszają:

Slayer 
Oraz goście specjalni
Final Show in Poland
4 czerwca 2019, Gliwice, Arena Gliwice oficjalnie
Bilety w cenie od 190 PLN dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl
Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy wystartuje 4 grudnia o 10:00 i zakończy się 5 grudnia do godz. 9:00
Więcej informacji: https://www.online.citibank.pl/citispecials/przedsprzedaz-slayer.html?prid=SLLN

Slayer przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów, za ich wsparcie przez wszystkie lata, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami.

Twórcy najbardziej brutalnej, kipiącej agresją muzyki, pionierzy całego gatunku muzycznego, będący wzorem i szczytem aspiracji dla innych. Ponad 37 lat na scenie. Twórcy 12 albumów studyjnych i wielu albumów koncertowych, z 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata na koncie, zdobywcy pięciu nominacji i dwóch nagród GRAMMY, mający własną wystawę w Instytucie Smithsona, uświetniający okładki setek magazynów, którzy przeżyli stratę jednego z założycieli zespołu – po tym wszystkim czas Slayera, jednego z najlepszych zespołów grających thrash/metal/punk, dobiega końca.

Po koncercie, który odbył się 27 listopada w Łodzi zespół ogłasza, że jeszcze jeden, ale już ostatni raz wystąpi w Polsce.
4 czerwca, polscy fani będą mogli zobaczyć Slayera na żywo podczas koncertu w ramach trasy World Final Tour w Arenie Gliwice.

W koncercie wezmą udział również wyjątkowi goście specjalni.

Autor

3474 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

2 komentarze

  • Ja na szczęście nie byłem i nie zamierzam być i tu. Slayer powinien zakończyć działalność w 2013, a tak naprawdę już od 2004 roku nie miał już za wiele do zaoferowania jadąć tylko na wyrobionej marce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *