Satan ostatnim headlinerem Black Silesia Festival

Po prawie 40 latach istnienia, legenda NWOBHM i autorzy jednej z absolutnych podwalin gatunku – kultowego „Court In The Act” z 1983 roku, w końcu zawitają do Polski.
Brytyjski Satan (Band) przyleci do nas na jedyny i ekskluzywny koncert w ramach Black Silesia Open Air: Blasphemy, Nifelheim!

Bluźnierstwo i Szatan (piękne zestawienie, czyż nie?) zwieńczą pierwszy dzień festiwalu, Słudzy Ciemności – drugi.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że te trzy zespoły będące na samym szczycie najbardziej pożądanych, a nigdy nie zorganizowanych koncertów w Polsce, zgodziły się zagrać na trzeciej edycji Black Silesia Festival.

Bilety pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym roku, szczegóły wkrótce!

Przypominamy, że sam festiwal przybiera swą docelową formę – dwudniowego festiwalu Open Air. Wybór po ponad roku rozmów i poszukiwań odpowiedniego miejsca padł na Gród w Byczynie – mamy nadzieję, że nasza współpraca z Grodem stanie się współpracą wieloletnią.

Na terenie festiwalu dostępne będzie DARMOWE pole namiotowe – zachęcamy do skorzystania, ponieważ najbliższe noclegi oddalone są wiele kilometrów od terenu festiwalu.

Do Byczyny dostać się można pociągiem – najbliższa stacja PKP (Biskupice koło Kluczborka) znajduje się niecałe 5 km od terenu festiwalu – droga piesza (dla wytrwałych) będzie oznaczona.

Miejsce nie jest niestety łatwo osiągalne przy pomocy innego transportu niż samochód, mamy natomiast nadzieję, że jego urok i bliskość przyrody zrekompensują te niedogodności.

Autor

12246 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *