Saratan w Massacre Records

Krakowski Saratan podpisał kontrakt płytowy z niemiecką Massacre Records! Ta zasłużona wytwórnia znana jest ze współpracy z takimi zespołami jak: King Diamond, Legion of the Damned, Anvil, Kittie, Malevolent Creation. Najnowszy album Saratan będzie nosił tytuł „Martya Xwar”, a jego premiera planowana jest na 23 Listopada tego roku.
Dystrybutorem Massacre Records na terenie Polski jest Mystic Productions.

„Martya Xwar” to trzecia płyta Saratan – poprzednie dwie wydane zostały pod szyldem włoskiej My Kingom Music. Album został nagrany w okresie od października 2011 do lutego 2012, w pięciu studiach nagraniowych na terenie Polski i Niemiec. Ślady zostały zarejestrowane u Jacka Gruszki z Jolly Roger Studio, natomiast za mix i mastering odpowiedzialny był gitarzysta Triptykon, Dark Fortress i Celtic FrostV. Santura z Woodshed Studio. Autorem oprawy graficznej albumu jest Michał „Xaay” Loranc (Nile, Kamelot).

„Martya Xwar” to blisko czterdzieści minut death thrash metalu, pełnych orientalnych ornamentów oraz etnicznych i klasycznych instrumentów.

Więcej informacji o zespole można znaleźć na:
facebook.com/saratanband, myspace.com/saratanband, www.saratan.pl, www.massacre-records.de

Autor

M. Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan zarówno śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii... W 33,4% joürnalist a 66,6% drünk bästard...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *