Rusza sprzedaż biletów na koncerty w ramach God Be Gone Now

God Be Gone Now

Przekazujemy:

„Dziś wreszcie uruchamiamy sprzedaż biletów na koncerty w ramach God Be Gone Now II jak i naszą oficjalną stronę www.bissushowproductions.pl – jak na razie jest skromnie, ale rozbudujemy ją wraz z upływem czasu.
Na dzień dobry mamy dla Was małą niespodziankę, otóż przez najbliższe dwa tygodnie tj. do 16 Września będziecie mogli kupić bilety na oba koncerty za jedyne 50zł! Normalna cena pojedynczego biletu to 35zł w przedsprzedaży i 40zł w dniu koncertu.

Kilka istotnych rzeczy:
1. Nie ma możliwości kupienia 2 biletów na jeden koncert w promocyjnej cenie. Promocja obejmuje jedynie opcje zakupu biletów na God Be Gone Now II (Part 1) – który odbędzie się 13 Października oraz God Be Gone Now II (Part 2) – 24 Listopada.
2. Zapraszamy na naszą stronę pod zakładkę „Sklep” gdzie można złożyć zamówienie na promocyjny zestaw lub też kupić bilety na jeden z wybranych koncertów. W sprzedaży dostępne są min. koszulki jak i plakaty w formacie B2 promujące oba koncerty. Z czasem pojawi się więcej artykułów jak chociażby smycze czy płyty.
3. Istnieją 2 formy płatności:
– za pomocą systemu Pay Pal.
– zwykłym przelewem bankowym (Dane do przelewu otrzymacie wraz z mailem potwierdzającym złożenie zamówienia).”

Więcej informacji znajdziecie na wspominanej wyżej stronie.

Autor

3748 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *