Rogi – EPka i koncerty

rogiJednoosobowa rytualna armia zagłady, człowiek grający w pełni na żywo jednocześnie na perkusji, gitarze i rozkręconych do granic wzmacniaczach lampowych, bez pomocy cyfrowych wynalazków, czyli twór znany plugawemu światu jako ROGI – rozkręca swoją działalność koncertową

PIĄTEK 13 – LAS (Poznań)

NIEDZIELA 15 – U Bazyla (Poznań).

Więcej koncertów planowanych na styczeń, luty – m.in. w Olsztynie 1 lutego 2014.

Na koncercie bedzie mozna kupic limitowana do 77 sztuk EP-kę CD – ROGI „MARTWC”. 5 improwizowanych utworów, stworzonych, zagranych po raz pierwszy i zarejestrowanych podczas Dnia Trupa – 1.11.2013. Za mastering płyty odpowiedzialny jest Billy Anderson, który współpracował m.in. z Neurosis, SLEEP, Eyehategod, High On Fire, SUNN O))).

Okładka wydrukowana letterpressem na ekologicznym czerpanym kartonie. Do każdej CD darmowa hostia z logo ROGI i naklejka.

CENA: 30 zł.

Jeśli chcesz miec pewność, że załapiesz się na swoją kopię napisz: facebook.com/cult.of.rogi

Tak właśnie Rogi zaprezentowały sie na żywo w czerwcu 2013: http://www.youtube.com/watch?v=JySO757adZk&feature=share&list=PLPAWlG3pfEXWJ3sERWATPdOMn6clcllAH

 

borknagar

Autor

11764 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *