Reedycja „Love’s Burial Ground” i europejska trasa Forgotten Tomb

ftlbgWłoscy black/doom metalowcy,  FORGOTTEN TOMB, doczekają się reedycji swojego klasycznego, trzeciego albumu, „Love’s Burial Ground”. Zremasterowany, ponownie zmiksowany oraz zawierający odświeżoną szatę graficzną (a w tym oryginalną, ocenzurowaną w 2004 roku okładkę) album ukaże się 27 listopadanakładem Agonia Records na CD, po raz pierwszy na winylu, oraz w wersji cyfrowej.

Tak ponowne wydanie skomentował Ferdinando ‚Herr Morbid’ Marchisio:„Niedawno wróciliśmy do Elfo Studio aby jeszcze raz zmiksować nasz trzeci album, Love’s Burial Ground. Był on niedostępny od dłuższego czasu. Czuliśmy, że potrzebował stosownej reedycji, podobnie jak nasze dwa pierwsze krążki. Byliśmy niezadowoleni z kilku aspektów, które znalazły się na oryginalnym wydaniu, więc wprowadziliśmy zmiany do wcześniejszego miksu. Na nowym wydaniu znalazły się wszystkie oryginalne ścieżki, udoskonaliliśmy jedynie brzmienie i zmasterowaliśmy całość. Do tego wprowadziliśmy kilka zmian w tytule albumu i spisie utworów, a także uwzględniliśmy oryginalną okładkę, która w 2004 roku została ocenzurowana. Fani nie będą zawiedzeni, jako że jest to najlepiej brzmiąca wersja Love’s Burial Ground, a jednocześnie wierna oryginałowi. Książeczka i grafiki również zostały odnowione i zawierają teraz niewydane wcześniej zdjęcia. W końcu również, album ukaże się po raz pierwszy na winylu, w kilku specjalnych edycjach. To mój ulubiony krążek spośród naszych trzech pierwszych płyt i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z reedycji tak samo jak ja”.  

Album został ponownie zmiksowany i zmasterowany przez producenta Danielle Mandelli w Elfo Studio (Włochy).

„Love’s Burial Ground” ukaże się jako:
digipack CD,
czarny DLP z kodem do pobrania albumu,
splatter DLP (czarny ze złotymi plamami oraz szarymi plamami) z plakatem A4 i kodem do pobrania albumu, limitowany do 111 kopii,
edycja cyfrowa,
t-shirt.

Przedsprzedaż będzie dostępna wkrótce na:
https://www.agoniarecords.com/index.php?pos=shop&lang=en (CD, LP, T-shirt) oraz
http://agoniarecords.bandcamp.com (edycja cyfrowa)

Autor

9760 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *