Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Sandbreaker

Sandbreaker

 

W połowie lipca 2020 ukaże się pierwszy longplay polskiego SANDBREAKER zatytułowany „Worm Master”. Zespół, który w minionym roku wyraźnym akcentem w postaci debiutanckiego mini albumu „Sandbreaker” zaznaczył swoją obecność na scenie death/doom, przygotował materiał jeszcze cięższy i surowszy niż poprzednio. Na „Worm Master” usłyszycie zapewne sporo inspiracji zespołami pokroju  Unholy, Cathedral, Winter, Esoteric czy nawet Electric Wizard , co nie zmienia faktu, że doświadczonym muzykom udało się stworzyć płytę na wskroś oryginalną i na naszym gruncie niepowtarzalną. O jej założeniach lider zespołu – Doombardier – mówi tak:

Nic nie jest takie, jak się wydaje. Kiedy to zrozumiesz, album „Worm Master” nabierze odpowiedniego kontekstu i charakteru! To jest echo epoki, kiedy doom i death metal taranowały scenę, brzmiały prosto i ciężko! Nie daj się zwieść nawet okładce! Kiedy odnajdziesz ziarenka piasku na Twoim ubraniu, to znaczy, że brałeś udział w przejażdżce potężnym Sandbreaker’em„.

Już dziś zapraszamy do przedpremierowego odsłuchu „Worm Master” na łamach Musick Magazine.

http://www.musickmagazine.pl/archiwa/7497

Płytę nagrano w Soundstitute Studio z Arkadiuszem Dzierżawą w roli producenta. Oprawą graficzną zajęli się Novaldo Tirta Damara Putra (ilustracje) i Mythrone (layout).

Album ukaże się w formie CD i digital za pośrednictwem Defense Records we współpracy z Free Joy Stereo oraz Mythrone Promotion. W nieco późniejszym terminie „Worm Master” pojawi się również w postaci 12″ winyla.

Krążek można zamawiać bezpośrednio u wydawców oraz w dobrych dystrybucjach muzycznych.

SANDBREAKER

https://www.facebook.com/sandbreakerdoom
https://sandbreaker.bandcamp.com/

DEFENSE RECORDS

http://www.defensemerch.com
https://www.facebook.com/defensemerch

 

MYTHRONE PROMOTION
https://www.facebook.com/mythroneprom

 

FREE JOY STEREO
https://www.facebook.com/freejoystereo

Pozdrawiam/Regards

Autor

12159 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *