Posłuchaj nowego albumu Ragnarok

 

Dostępny jest już najnowszy album Ragnarok, „Non Debellicata”. Na przełomie listopada i grudnia Norwegów zobaczyć będzie można w Polsce na koncertach z Immolation.

Immolation

Ragnarok

Monument of Misanthropy

+ goście

 

28.11, Bielsko-Biała, Rudeboy Club

DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

bilety:

  • 75 zł (przedsprzedaż)
  • 85 zł (w dniu koncertu)

1.12, Poznań, Klub u Bazyla

DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

bilety:

  • 75 zł (przedsprzedaż)
  • 85 zł (w dniu koncertu)

dostępne na lefthandsounds.org/bilety 

Dziewiąty album w dyskografii Ragnarok miał premierę w piątek, 15 listopada w Agonia Records. Zawierający 10 kompozycji materiał zarejestrowano w szwedzkim Endarker Studio, pod okiem znanego    z Marduk Devo. Zawartość? Tradycyjny i bezkompromisowy norweski black metal. Jak tłumaczy zespół, tytuł zaczerpnięto z listu pirata Jarla Alva Erlingssona do szkockiego rządu, gdy ten ostatni skonfiskował norweską flotę w 1286. Słowa „non debellicata”, czyli po łacinie „niepokonani”, miały stanowić dla wojennych rywali przestrogę na przyszłość i opisywać hart ducha rodaków Alva. „Non Debellicata” stało się również mottem rodzinnego miasta członków Ragnarok – Saropsborga. Jak tytuł nowej płyty ma się do koncertowej formy ekipy dowodzonej przez Jontha? Przekonamy się już wkrótce!

Posłuchaj „Non Debellicata”:

Autor

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *