Płyta Unborn Suffer już dostępna

unborn sufferSELFMADEGOD RECORDS z radością informuje o podpisaniu papierów z UNBORN SUFFER na wydanie nowej płyty.

 

„Nihilist” to piąty pełny krążek bydgoskiego zespołu nagrany pod koniec 2014/na początku 2015 roku w lokalnym Post Abortum studio. Za miksy i mastering odpowiedzialny jest Szymon Grodzki (Invent Sound). Oprawa graficzna to dzieło Jarka (kabewu). Następcę wydanego w 2012 roku albumu „Unborn Suffer” nagrano w składzie: Damian “Sfenson” Bednarski – wokale i gitara, Piotr “Bezdreadrock” Wiśniewski – wokale i bass, Łukasz “Lukass” Ziółkowski – perkusja.

 

Album zawiera 17 utworów cholernie ciężkiego i brutalnego death metalu z naleciałościami grindcore’a, który z pewnością zadowoli fanów takich zespołów jak DYING FETUS, INTERNAL BLEEDING, MORTICIAN, NAPALM DEATH.

 

Już teraz dostępny jest utwór „Life Is A Lie” z nadchodzącej płyty na oficjalnym profilu SoundCloud oraz kanale YouTube wytwórni Selfmadegod Records.

 

Premiera płyty wyznaczona została na 1 lutego 2016 pod szyldem Selfmadegod Records. Już dziś rusza przedsprzedaż „Nihilist”. Album dostępny jest jakostandardowy CD, deluxe CD limitowany do 100 sztuk, koszulka oraz zestaw koszulka i CD Zamów już teraz w sklepie Selfmadegod.Wersja cyfrowa (digital download) dostępna jest tutaj

 

UNBORN SUFFER powstał w listopadzie 2001 roku w Bydgoszczy. We wrześniu 2003 zespół zarejestrował swój debiutancki album „Procreated Suffering”, który został wydany własnym sumptem pół roku później. Drugi album “Is This What We’ve Created?” został wydany w listopadzie 2006 roku przez rosyjską wytwórnię Soulflesh Collector. Po nagraniu trzeciej płyty “Desecrate / Retaliate / Obliterate” pod koniec czerwca 2007 zespół zawiesił działalność na 5 miesięcy, następnie przeszedł spore przetasowania personalne. “Desecrate / Retaliate / Obliterate” zostało wydane niespełna rok później, ponownie przez Soulflesh Collector. W 2009 zespół wypuścił EPkę “I Am Your Nemesis” i rozpoczął regularne koncertowanie. Czwarty album zatytułowany „Unborn Suffer” został wydany w 2012 przez japońską Ghastly Music. Po dwóch latach promocji płyty (m.in. u boku Suffocation) zespół wydał swój pierwszy oficjalny album koncertowy „Live Suffering”, nagrany na koncercie supportującym Spasm i Parricide. Pod koniec 2015 polska wytwórnia Infernum Media wydała składankę „Revisited Suffering”. W tym samym czasie bydgoskie trio zarejestrowało swój piąty album pt. „Nihilist”, który wydany zostanie 1 lutego 2016 w barwach Selfmadegod Records.

 

Tracklista „Nihilist”:

01. Obscurity

02. Open Defiance

03. Tyler Durden

04. Life Is A Lie

05. Extorted Humanity

06. Post Abortum Pt 3

07. 08.09.1968

08. Vain In Cage

09. Hopebreaker

10. Dance Like They Want

11. Existence Dies

12. Destroy What Destroys Us

13. Self Purification

14. Filthy Liars

15. Grind Until I Die

16. L.A.W. (Lost All Worth)

17. Nervous Breakdown Of The System

 

Dyskografia:

Procreated Suffering (2004)

Is This What We’ve Created? (2006)

Desecrate / Retaliate / Obliterate (2008)

Unborn Suffer (2012)

Nihilist (2016)

 

http://www.facebook.com/unbornsuffer

http://www.selfmadegod.com

http://www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords

http://www.facebook.com/selfmadegod

Autor

12262 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *