Pierwsze koncerty Enterchrist za pasem

 

Enigmatyczny Enterchrist startuje w swój pierwszy międzywojewódzki rejs patrolowy.
Dzięki zastosowaniu technologii warp grindcore’owy odpowiednik Cultes Des Ghoules skopie dupy metalowej trzody w dwóch różnych miejscach, w różnym czasie. 

Stanie się to po pierwsze 27 kwietnia 2018 r. w Warszawie, gdzie w klubie Metal Cave formacja zaczynająca tam, gdzie Dead Infection odlatuje w kosmos, zakrzywi przestrzeń we współpracy z niesympatycznymi i brzydkimi wykolejeńcami z Sacrofuck oraz słynącymi z zamiłowania do trunków wyskokowych eleganckimi młodzieńcami z Viper’s Tribe. To wszystko za cenę biletu ulgowego 15 zł. Ulgowego, bo jak słucha death metalu, no to chyba normalny nie jest. Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/166088307384624/

Po drugie, dnia 28 kwietnia 2018 r. Enterchrist w gdańskim klubie Protokultura weźmie walny udział w targach szambiarskich pod hasłem “Świński Fest III”, gdzie wespół z zespołem specjalistów z CannibeFecalizerStraight Hate,  FrightfulI REFUSE i  ZNMR zaprezentuje jak należy fachowo rozrzucać gnój. Kwit 30 zł zawczasu lub 35 zł w ostatniej chwili. Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/142659373164253/

Spodziewajcie się, że stare wygi spontanicznie spuszczą wam międzygalaktyczny wpierdol, mimo, że wcześniej o nich nie słyszeliście. Tym bardziej boli.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/Enterchrist/
https://enterchrist.bandcamp.com/
http://enterchrist.8merch.com/

Autor

12262 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *