Piąty numer „Deathicism ‚zine” już w sprzedaży

Pragniemy poinformować, iż redakcja „Deathicism ‚zine” skontaktowała się z redakcją Chaos Vault Webzine w celu rozsiewania słowa. A więc, czytajcie, jako w mailu od Markosky’ego stało:

Na pocieszenie za marne Lato’2011 pojawił się gorący, piąty już numer Deathicism’zine! W środku coraz bardziej opasłego periodyku znalazły się tym razem rozmowy z krajowymi muzykantami z: MASACHIST, VEXATUS, MESMERIZED, GUTSHOT, BLOODWRITTEN, KALOT ENBOLOT, ROTENGEIST, UZIEL, UNDER FORGE, choć oczywiście to nie wszystko! Prócz tego za języki pociągnięci bowiem zostali także: Kay z BLACK RIVER (dawniej NEOLITHIC) oraz Northflame z DIAVOLOPERA (kiedyś ASTRAL FOREST, NORDEN, SONHEILLON, itd.), ale i to nie koniec! Trafił nam się bodaj ostatni wywiad ze Śvierszczem jako muzykiem YATTERING zmontowany zaraz po jednym z ostatnich koncertów zespołu. Ale i to nie wszystko, ponieważ zagranicznych grajków na łamach Deathicism #5 reprezentowali: słowacki NEVALOTH, hiszpański ELDEREON, litewski INQUISITOR oraz „gwiazda wieczoru” czyli holenderski DEAD HEAD!

Tradycyjnie nie obeszło się bez biografii, dzięki czemu możecie sobie poczytać o: WILD WHIPS, AGONIUS, POENARI, FROST COMMANDER, CORPUS, SHEOL, DEVIL’S STONE, NEHEKHAM, REGICIDE DECEASE oraz „rzygalcami” z VOMIT YOUR BRAIN. Ponadto kilka relacji z koncertu, spora garść recenzji a na „deser” składanka kompilacyjna z trzynastoma zespołami, które zostały powyżej wymienione…

Wszystko na 132 stronach formatu A5 z drukowaną okładką, a szczegółów szukajcie pod adresami:

Markosky – deathicism@wp.pl

Grall – grall@manslaughter.pl

Trolu – trollberg6@poczta.onet.pl

Autor

11986 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *