Odraza – debiut na winylu

odraza„Płyta zrealizowana zupełnie bez rozmachu, tylko po to by zaspokoić dwie osoby. Odraza na początku roku 2014 wyznaczyła mocno rozwój wypadków i poprzestawiała po kątach płyty, które miały dopiero się ukazać” – Maciej Mińczykowski / Thrashing Madness Radio Show.

Po znakomicie przyjętym i wyprzedanym CD, Arachnophobia i Musica Noire przedstawiają winylową edycję sensacji ubiegłego roku.

„Esperalem Tkane” to z pewnością najgłośniejszy debiut i jedna z najlepszych płyt w Polskim metalu A.D. 2014. Zaopatrzona w całkowicie nową szatę graficzną autorstwa Mentalporn winylowa wersja wydana zostanie w dwóch wersjach: jako limitowany do 100 sztuk przezroczysty winyl (+ plakat formatu A2) oraz tradycyjny czarny krążek. Obydwie wersje w kopercie z insertem. Płyty szukać od 5 marca.

Przedsprzedaż: http://sklep.arachnophobia.pl/

Autor

11626 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *