Nytt Land na koncertach w Polsce w przyszłym tygodniu

 

Wspólnie z Iron Realm Productions mamy przyjemność zaprosić na dwa koncerty zjawiskowego rosyjskiego duetu Nytt Land. Swój zeszłoroczny album, pt. „Oðal” promować będą na poniższych wydarzeniach:

17 IV Kraków, Zaścianek

18 IV Poznań, U Bazyla

Bilety:

  • 35 złotych (przedsprzedaż)
  • 45 złotych (w dniu koncertu)

dostępne są wciąż stronach goingapp.pl i ticketclub.pl (Kraków) oraz lefthandsounds.org/bilety (Poznań). Można też je zakupić stacjonarnie w Sklepie Muzycznym Metal Shop (ul. Długa 17, Kraków) oraz w Klubie u Bazyla (Poznań).

Nytt Land to duet rosyjskich muzyków i historyków. Anatolij i Natalia Pakhalenko zagrają na wykonanych przez siebie instrumentach ludowych, których dźwięki połączą ze śpiewem gardłowym, przenosząc publiczność w mroźne i bezludne krajobrazy lodowej tajgi oraz stepów mongolskich.

Kwietniowe koncerty Nytt Land będą pierwszymi klubowymi występami zespołu. W zeszłym roku wystąpili oni na festiwalu Castle Party – wcześniej grali też m.in.   na norweskim festiwalu Midgardsblot oraz niemieckim Gothic Wave Treffen. Zespół występował też w Rosji wspólnie z norweską Wardruną. W trakcie kwietniowej trasy Nytt Land promował będzie swój najnowszy, piąty album „Oðal”, który ukazał się pod koniec zeszłego roku nakładem angielskiej wytwórni Cold Spring.

Dziedzictwo starodawnej Północy powraca!

Zapraszamy!

 

Zdjęcie: Infernal Impressions

Left Hand Sounds
www.lefthandsounds.org
www.facebook.com/lefthandsoundsorg
Kliknij aby wypisać się z newslettera.
Autor

10862 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *