Numer z nowego krążka Mord’A’Stigmata do odsłuchu

Po entuzjastycznym przyjęciu albumu „Ansia” (2013, Pagan Records) i EP „Our Hearts Slow Down” (2015, Pagan Records) w początkiem bieżącego roku Mord’A’Stigmata powraca z krążkiem „Hope”. Podzielony na cztery utwory album pogrąży słuchaczy w bezkresnej melancholii. Dla jednych będzie to cierpieniem, dla innych ulgą. „Hope” ukaże się 17 lutego nakładem Pagan Records w formacie CD, LP i cyfrowym. Nagrania zrealizowane w Studio 67. Enigmatyczną i oszałamiającą oprawą graficzną zajął się Bartek Rogalewicz (Rogi, Non Opus Dei, Behemoth, Blindead).

Poniżej można odsłuchać jeden kawałek.

https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F299309450%3Fsecret_token%3Ds-DCe6k&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true

Autor

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *