Connect with us

Szukaj, a znajdziesz...

Chaos Vault

Newsy

Nowy wokalista w Demonical

Szwedzcy death metalowcy DEMONICAL ogłosili zmiany w składzie. Najważniejszą z nich jest odejście z zespołu dotychczasowego wokalisty, Sverker‚a Widgren‚a. Jego miejsce zajmie Alexander Högbom (October Tide, Centinex).

Jak informuje DEMONICAL:

„Rozstaliśmy się ze Sverker’em. Nie będziemy wchodzić w szczegóły, ale w celu uniknięcia spekulacji, powiemy tylko, że nadal jesteśmy w dobrych relacjach i chcielibyśmy podziękować mu za lata spędzone w zespole. Życzymy mu także wszystkiego dobrego na przyszłość.

Zawsze przyświecało nam motto ‚tylko najlepszy jest wystarczająco dobry’, stąd jest nam niezmiernie miło móc ogłosić, że naszym nowym wokalistą został Alexander Högbom.

Dodatkowo, występujący dotychczas sesyjnie gitarzysta Eki Kumpulainen oraz perkusista Kennet Englund zostali pełnymi członkami zespołu.

W przyszłym tygodniu – już w nowym składzie – wystąpimy na dwóch koncertach w Finlandii, a niedługo później, w lipcu, wyruszymy w trasę po wschodniej Europie. Na jesień natomiast planujemy nagrania nowego albumu! Za jego produkcję będzie odpowiadał wielokrotnie nagradzany Szwedzki producent. Więcej informacji niebawem”.

Świeżo upieczony frontman dodał:

„Czuje się podekscytowany dołączając do Demonical. Znam ten zespół od niemal 10 lat. W raz z innymi zespołami w których grałem, supportowaliśmy Demonical (lub vice versa), grający koncerty niemal na całym świece. Jest to dla mnie kolejny milowy krok w przepaść death metalu”.

DEMONICAL pojawi się niedługo na dwóch koncertach w Finlandii, a następnie wyruszy w trasę po wschodniej Europie, w towarzystwie Author oraz Angrepp, którzy będą supportaować zespół podczas wybranych dat. Podczas pierwszego koncertu w Niemczech, jako headliner wystąpi brazylijska legenda death metalu, Krisiun.

Nowe koncerty:
21.04 2017 FIN – Pori – Baarikaappi
22.04 2017 FIN – Tampere – Varjobaari

„Eastern Invasion Tour 2017”
Demonical + Author + Angrepp
20.07 2017 GER – Greifswald – Klex*
21.07 2017 CZE – Volyne – Enter the Eternal Fire Fest
22.07 2017 SK – Ostry Grun – Gothoom Open Air
23.07 2017 ROM – Cluj-Napoca – Hard Club
24.07 2017 ROM – Bucharest – Fabricia
25.07 2017 BUL – Sofia – Live & Loud
27.07 2017 ROM – Timisoara – Daos Club
28.07 2017 HUN – Körmend – Total War Fest
*z Krisiun.

Skład:
Alexander Högbom – wokal
Martin Schulman – bass
Eki Kumpulainen – gitary
Johan Haglund – gitary
Kennet Englund – perkusja

Utwór „Cursed Liberation” z ostatniej epki:
https://youtu.be/GATFgX2yqEs

Wideo „To Become The Weapon”:
https://youtu.be/_8ULZNa4vOg

DEMONICAL on-line:
Facebook: https://facebook.com/demonicalofficial
Twitter: https://twitter.com/demonicalband
YouTube: https://youtube.com/demonicalofficial
Instagram: https://instagram.com/demonicalofficial
Website: https://demonical.net
Merchandise: https://demonicalmerch.net

Oracle
Autor

12598 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kejosowe miejsce spotkań

Powiedzieli...

Polecamy jeszcze

Newsy

  W wieku 45 lat odszedł Timo Ketola, fiński autor grafik. Timo stworzył okładki dla takich zespołow jak Antaeus, Chapel of Disease, Dead Congregation,...

Newsy

19 pażdziernika nakładem Devoted Art Propaganda ukaże się spilt Gruzji z rosyjskim Neon Scaffold. Materiał będzie nosił tytuł „Konflikt” i ukaże się na 12″...

Newsy

Połączone siły Ouroboros i Pestis Spiritus ! Split-zine w duchu podziemnego Black Metalu przeciwko nowoczesnemu Światu. OUROBOROS nr 2 Obszerna recenzja i komentarz do...

F-J

Wydawca: Black Death Production I cyk kolejny debiut wpadł mi w łapska. Tym razem EPka włoskiego Ghostlord „Abyssic Death Masters”. I przyznam, że tytułowe...

Copyright © 2004 - 2020 Chaos Vault