Connect with us

Szukaj, a znajdziesz...

Chaos Vault

Newsy

Nowy wokalista Deranged

Szwedzcy death metalowcy DERANGED rozstali się ze swoim dotychczasowym wokalistą, Anders’em Johansson. Anders dołączył do składu w 2011 roku i od tego czasu nagrał z zespołem jeden album – wydany przed kilkoma miesiącami „Struck By A Murderous Siege”. Jego następcą został Johan Bergström (Visceral Bleeding).

Jak informuje DERANGED:

„2016 rok był dla na bardzo owocny. Pierwszy występ w USA, niesamowita trasa po Indonezji, nowa umowa z Agonia Records i wydanie dziewiątego albumu. To wszystko kosztowało nas dużo pracy, dlatego chcielibyśmy podziękować organizatorom, prasie oraz przede wszystkim naszym fanom. Rozpoczynając 2017 rok, mamy zarówno dobre jak i złe wieści. Najpierw złe: Anders opuścił zespół. Zdecydował się poświęcić rodzinie. Rozstaliśmy się w przyjaźni i życzymy mu jak najlepiej. Jeśli chodzi o dobre wiadomości: znaleźliśmy już nowego wokalistę, Johan’a. To stary przyjaciel, świetny za mikrofonem i tętniący energią na scenie. Przekonacie się o tym wiosną, podczas nadchodzących koncertów po Europie”. 

Nowe koncerty:
17.02.2017: Malmoe @ Retro, SE
10.03.2017: The Hague @ Musicon, NL
11.03.2017: Heidelberg @ Deathfest, DE
30.03.2017: Madrid @ Sala Silikona, ES
31.03.2017: Salamancea @ Nave Bunker, ES
01.04.2017: Tondela @ Tondela Rocks II, PT
02.04.2017: Vigo @ Transylvanie Club, ES
21.04.2017: Erfut @ From Hell, DE
22.04.2017: April Valley Festival, DE
12.05.2017: Holsteiner @ Deathfest, DE
13.05.2017: London @ Incineration Fest, UK
18.05.2017: Vienna @ Viper Room, AU
19.05.2017: Leipzig @ Bandhaus, DE
20.05.2017: Deinze @ Elpee, BEL

Najnowszy album DERANGED został nagrany w Berno Studio (Amon Amarth, The Crown, Witchery). Dzieli go pięć lat od poprzednika, „Cut Carve Rip Serve” z 2011. Autorem okładki jest Mike Hrubovcak (Grave, Six Feet Under, Sinister).

W ubiegłym roku ukazał się także kompilacyjny album formacji, „Postmortem Rituals”. Znalazło się na nim wiele trudno dostępnych nagrań demo oraz siedmiocalówek, zremasterowanych z oryginalnych taśm DAT.

DERANGED powstał w 1991 roku w południowej Szwecji. Jego początki zostały zainspirowane flagowymi zespołami wczesnych lat dziewięćdziesiątych, takimi jak Carcass, Napalm Death, Imetigo czy Suffocation. Inspiracje te odzwierciedla muyzka Szwedów – siarczysty i brutalny death metal w starym stylu. Grupa funkcjonyje już ponad dwadzieścia lat i wydała osiem pełnych albumów. Jej założycielem, a obecnie jedenym oryginalnym członkiem jest Rikard Wermén, autor muzyki i perkusista.

„Reverent Decomposition” (nowy utwór):
https://youtu.be/GhpCegVlN8M

„The Frail Illusion Of Osteology” (wideo z tekstem):
https://youtu.be/lBsbIpyH7rg

„Hello From The Gutters” (studyjny fragment nowego utworu / wideo):
https://youtu.be/VfHmhZNSWHQ

Stream nowego albumu:

https://youtu.be/wWOCr7LunnQ

DERANGED on-line:
https://www.facebook.com/derangedband

Agonia Records:
Website: http://agoniarecords.com
Webshop: http://tinyurl.com/agoniashop
Facebook: https://facebook.com/agoniarecords
Twitter: https://twitter.com/agoniarecords
SoundCloud: https://soundcloud.com/agoniarecords
Bandcamp: https://agoniarecords.bandcamp.com
Instagram: https://instagram.com/agoniarecordsofficial
YouTube: http://youtube.com/AgoniaRec

Autor

13559 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chaosbook

Powiedzieli...

Polecamy jeszcze

Wywiady

Sznur kojarzyłem już od jakiegoś czasu, albowiem przewijał się to tu, to tam. Obracali się w tematyce upodlenia, beznadziei i patologii wszelakich, do tego...

A-E

Co za strzał! Nie dość, że dostałam w twarz nagle i niespodziewanie informacją o nowym materiale Cultes des Ghoules, to jeszcze tego samego dnia...

F-J

Wydawca: Inferna Profundus Records Ale nuda. Ocena: – / 10 Tracklist: Side A – Ragnarok 01. The Wolf of Twilight 02. Hour of Ragnarok...

F-J

Wydawca: Osmose Productions Jeśli chodzi o Impaled Nazarene to mieliśmy siedem lat chudych – przynajmniej jeśli chodzi o nowe wydawnictwa. Więc najwyższa pora przełamać...

Copyright © 2004 - 2020 Chaos Vault