Nowy numer “Old Temple” w sprzedaży

oldtempleNowy numer OLD TEMPLE Magazine już w sprzedaży

OLD TEMPLE Magazine uderza po raz drugi w profesjonalnej formie wydawniczej! 104 strony w języku polskim pełne diabła, jakie znacie już z poprzedniego numeru. Obszerne wywiady z North (Polska), Gravewurm (USA), Thou Shalt Fall (Białoruś), Trauma Eteritus Polska), Det Gamle Besatt (Polska), Call Ov Unearthly (Polska), Genital Putrefaction / Nebiros (Niemcy), Suffering (Polska), Svartalfar (Polska), Swarost (Polska), Wishmaster (Polska), Offence (Polska), Diabolicon (Polska), Sacrofuck (Polska), Terror Tactic / Enslavement (Polska).

Ponadto relacje z koncertów oraz blisko 140 recenzji. Numer drugi jest bezkompromisowa kontynuacją drogi obranej w poprzednim numerze. Okładka autorstwa Vilu z Kratherion, a za skład odpowiada Alkoholic Kommando.

Informacje i sprzedaż:

OLD TEMPLE

old@oldtemple.com

Autor

12275 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *