Nowy numer Ass To Mouth do odsłuchu

ass to mouthWrocławski zespół ASS TO MOUTH udostępnił właśnie drugi utwór z nadchodzącej płyty „Degenerate”. „Sentenced To Grind” jest dostępny do odsłuchu na oficjalnym profilu SoundCloud oraz kanale YouTube wytwórniSelfmadegod Records.

ASS TO MOUTH podpisał kontrakt z wytwórnią SELFMADEGOD RECORDS na wydanie drugiej dużej płyty w lutym 2014 r. „Degenerate” został nagrany, zmiksowany i zmasterowany w Hellsound / Soundscope Studio w składzie: Kuba – wokal, Jarek – bas/wokal, Maciek – gitara, Pablo – bębny. Trwający około 30 minut materiał to 20 utworów ostrego i wściekłego grindcore’a z bardziej punkowym brzmieniem.

Ass To Mouth powstało w grudniu 2004 roku. Przez pierwsze 3 lata działalności zespół zagrał ponad 50 koncertów w Polsce i za granicą, włączając w to trasy z Ahumado Granujo, Epitome, Parricide, Squash Bowels, Jig-Ai, Neuropathią oraz cykliczne festiwale takie jak Fekal Party czy Napalm Over Warsaw. W listopadzie 2006 ATM wydało własnym nakładem pierwsze MCD „Asses For TheMasses”.

W 2007 roku espół nagrał 5 utworów na 7″ split z Jig-Ai (który został ostatecznie wydany jako 10″ w 2011 przez Bizarre Leprous Prod. z Czech). Po wydaniu w 2008 roku w Lifestage Productions pierwszego długogrającego albumu „Kiss Ass” zespół ruszył w ponad dwutygodniową trasę po Europie promującą wydawnictwo, a następnie odwiedził Ukrainę w ramach trasy z Epicrise oraz wystąpił na kilku europejskich festiwalach takich jak Obscene Extreme w Czechach, SWR Metalfest w Portugalii, Arschcholio w Niemczech, czy Death Death By Thousand Cuts w Czechach.
W  2009 roku Ass To Mouth funkcjonował w 3-osobowym składzie, wspomaganym na wokalu przez Prosiaka (ex-Parricide) podczas krótkiej trasy z Epicrise po Polsce, Niemczech, Austrii oraz Czechach. W kwietniu 2010 do zespołu dołączył nowy wokalista – Kuba (ex-Selfhate, ex-Toxic Bonkers) i wtedy też ATM rozpoczęło pracę nad drugim pełnym albumem.
Przez ostatnie 4 lata zespół zagrał sporo koncertów w Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Rumunii, Rosji i na Ukrainie. Najnowsze wydawnictwo Ass To Mouth – „Degenerate” odświeża brzmienie zespołu , które na przestrzeni ostatnich lat stało się bardziej punkowe.

Do dnia dzisiejszego Ass To Mouth zagrał ponad 130 koncertów w Polsce, na Ukrainie, w Rosji, Niemczech, Austrii, Czechach, na Słowacji, w Rumunii, we Włoszech, w Hiszpanii, Portugalii, Francji, Holandii i Belgii.

Imagine pure old school grindcore (with a crusty edge of pissed off punks) that’s been hit with an ugly-stick covered in the bloody remnants of abortion, and you have Ass To Mouth.” – My Last Chapter

 

This is one fantastic grind album from start to finish.  Unrelenting, violent, funny, it has everything any grind fan would be looking for.” – Heathen Harvest

“(…) And if you’ll ever want to listen to some grind, pick this up. This is how grindcore should be done.” – Metal Archives

 

Program płyty “Degenerate”

1. 44&41

2. Under The Razor’s Edge

3. Sentenced To Grind

4. We Are The Pigs

5. One Shot Too Far

6. Drunk & Stoned

7. One Mackerel Drama

8. Mama I’m Not Coming Home

9. Here Comes Mr. Pig

10. Alcowhore

11. Dead Kaczynskis

12. Brainless Retards

13. Suffer The Hangover

14. Idiots Crusade

15. The Good, The Bad And The Dead

16. Generation GrindCore

17. You Have 0 Friends

18. 13

19. Degenerate

20. Scumbag

kat_gdansk_banner

Autor

11738 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *