Nowy materiał Elvenstorm

elvenstormDostępny jest od 6 września. Nowy materiał Elvenstorm nosi tytuł „Blood Leads to Glory” i znajdziecie na nim niespełna 50 minut muzyki heavy/speed. Dla fanów Running Wild, Stormwitch i Lonewolf. Wydawcą jest Inferno Records. Materiał dostępny jako cedek i kaseta (limit 100 sztuk).

Autor

3335 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *