Nowy krążek Naer Mataron

Dawno nic mi nie przyszło z Witching Hour:

“Po wielu miesiącach oczekiwań już 6 lipca ukaże się najnowszy album greckiego Naer Mataron. „LONG LIVE DEATH” –bo taki tytuł nosi najnowszy album greków to blisko 40 minut chaosu, zniszczenia i sonicznej uczty KU CHWALE ŚMIERCI. Album został wyprodukowany w HERTZ STUDIO, okładkę zajął się George “Grin” Prasinis natomiast cały design przygotował mentalporn.com. Płyta zostanie wydana w formie DIGI PACK oraz limitowanego do 333 sztuk, czarnego 180-gramowego vinyla z okładką typu gatefold”

Ale tu jebłem ( ich szczęście, że mają nowe wybory;]) :

W związku z ostatnimi wydarzeniami parlamentarnymi w Grecji i informacją iż wokalista, basista i zarazem lider zespołu znany jako KAIADAS (Giorgos Germenis) został wybrany do tamtejszego parlamentu zespół postanowił odnieść się do zaistniałej sytuacji i wystosował stosowne oświadczenie które można przeczytać poniżej :

“Do wszystkich zainteresowanych, NAER MATARON był zawsze będzie zespołem czysto blackmetalowym i co za tym idzie – równocześnie apolitycznym. Każdy członek zespołu ma prawo do własnych wyznań, poglądów i działania w zgodzie z nimi. W związku z tym ewentualna działalność polityczna któregoś z muzyków jest kwestią jego wyboru i powinna być respektowana. Próby ustawienia NAER MATARON po którejś stronie sceny politycznej są nie do zaakceptowania, a rzucający fałszywe oskarżenia muszą się liczyć z możliwością podjęcia działań prawnych. Zespół reprezentuje Black Metal, który jest ekstremalną formą muzyki, a nie polityką.
KAIADAS”.

Autor

3846 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *