Nowy klip od Black Altar

Odium Records prezentuje teledysk Black Altar do utworu „Deus Inversus” ze splitu z norweskim Kirkebrann o tym samym tytule.

Videoclip można zobaczyć tutaj:

Na płycie znajdzie się w sumie 7 premierowych utworów i wydana zostanie 30 czerwca w formie digi pack cd i Lp (250 sztuk na czarnym vinylu i limitowana do 50 sztuk wersja die hard transparent orange black marble z naszywką i naklejką).

Split można zamówić w pre orderze pod tym adresem: www.odiumrex.com/webshop

W sesji nagraniowej Black Altar wzial udział min Lars Broddesson (Funeral Mist, ex Marduk), Mauser i Alexandros (Macabre Omen). Produkcją części Black Altar zajął się Mauser, a Kirkebrann Morfeus (ex Limbonic Art).

O singlowym utworze opowiada Shadow, lider Black Altar: „Utwór został napisany przez gitarzystę Tomka i mnie. Jestem z niego bardzo zadowolony zarówno od strony muzycznej, jak i tekstowej. Od strony muzycznej, bo jest dosyć różnorodny, ma ekstremalnie szybkie blasty grane przez Larsa Broddessona, jak i wolne monumentalne fragmenty, bardzo szybka i długą solówkę, łacińskie chory śpiewane min przeze mnie, Alexandrosa z Macabre Omen i wokalistkę Lilly Kim. Od strony tekstowej jest to jeden z najbardziej okultystycznych tekstów jakich napisałem. Mówiąc prostymi słowami „Deus Inversus” znaczy dla mnie, że Wszystko jest Wszystkim. Bóg jest także Diabłem, Pierwotną Świadomością, która wyłoniła się z Chaosu na zasadzie przeciwności. Dlatego Diabeł jest drugim obliczem Boga.

Video tym razem jest proste, surowe, ale bardzo symboliczne. Mix żywych ujęć z lyrics video. Powstało w 2 dni w przeciwieństwie do poprzedniego teledysku, którego produkcja trwała prawie rok.”

Za okladke i sklad graficzny odpowiedzialny jest Nestor Avalos.

Tracklista:

Black Altar

  1. Deus Inversus
  2. Ancient Warlust
  3. Outro

Kirkebrann

  1. Begrensa Bevissthet
  2. Faux Pas
  3. Et Nederlag
  4. Ufødte Klarhet
Autor

12144 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *