Nowy album i najbliższe koncerty Bloodthirst

Bloodthirst 666Nowy, trzeci album poznańskiego Bloodthirst nazywać się będzie „Chalice of Contempt”. Płyta została nagrana w Left Hand Sound w Poznaniu, w składzie Mnt – perkusja, Rambo – gitara/vocal, Hiszpan – bass, a zmiksowana i zmasterowana przez Nihila w Czyściec studio. „Chalice of Contempt” to bez wątpienia najbardziej dojrzały i zarazem wściekły album w karierze poznańskiego trio. Perkusyjne kanonady, ostre jak żyleta gitarowe riffy oraz plujący jadem na wszelkie świętości wokal zpewnością zadowolą wszystkich miłośników klasycznej w formie ekstremalnej muzyki spod znaku sczerniałego thrash metalu, lecz skomponowanej, zagranej i wyprodukowanej według dzisiejszych standardów. Mniej oczywistych wpływów, a dużo, dużo więcej Bloodthirst. Nazywanie po imieniu tego, co gra Bloodthirst nie jest trudne, ile zbyteczne. „Chalice of Contempt” jest napędzane thrashowym entuzjazmem i black metalową pasją. Bloodthirst po raz kolejny robią to na swoja modłę – unikając muzycznego „ą” i „ę”, a bratając się z surowym i kompletnie niekomercyjnym klimatem.
Ekipie z Miasta Kozłów stuknęło w tym roku okrągłe 15 lat, w związku z czym zapraszamy wszystkich do celebracji jubileuszu na koncercie 5 kwietnia 21014 w klubie „U Bazyla” w Poznaniu, gdzie razem z Poznaniakami zagrają zaproszeni goście: Furia, In Twilight’s Embrace, Ragehammer i Kurhan.
Zaś sam „Kielich Pogardy” wzniesiony zostanie 14 kwietnia 2014 za pośrednictwem Pagan Records (wydanie CD) i Arachnophobia Records, która wypuści limitowaną, kasetową wersję albumu. Premierowy, tytułowy utwór dostępny jest już do odsłuchu na stronie oraz profilach Facebook i YouTube wytwórni.

Najbliższe koncerty BLOODTHIRST:
29.03.2014 Warszawa “Progresja” z Thunderwar, Morthus, Armagh
https://www.facebook.com/profile.php?id=381557111987829
05.04.2014 Poznań “U Bazyla” z Furia, In Twilight’s Embrace, Ragehammer i Kurhan
https://www.facebook.com/profile.php?id=515988661829889

Autor

11732 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *