Nowości wydawnicze w Arachnophobia Records

arachnophobiaZbiorczy news od Wszechpotężnej Arachnophobia Records

Drugi album Genius Ultor już w czerwcu.
Piętnastego czerwca ukaże się drugi album Genius Ultor zatytułowany “Nic co boskie nie jest mi obce”. Płyta z pewnością będzie olbrzymim zaskoczeniem dla tych, którzy dobrze znają debiutancki “Dzień Nocy”. Nowy materiał zespołu zionie surowizną, wściekłością i zezwierzęceniem. “Nic co boskie nie jest mi obce” zostanie wydany w tradycyjnym pudełku typu jewel case. Za oprawę graficzną odpowiada basista zespołu: Ataman Tolovy.

“Bramy Nawii” Abusiveness: premiera we wrześniu.
Na wrzesień Arachnophobia Records zapowiada premierę czwartego albumu lubelskich pagan black metalowców z Abusiveness, jednego z najstarszych obecnie zespołów black metalowych w kraju. Partie perkusji i część gitar została juz nagrana i można z całą pewnością stwierdzić, że będzie to najbardziej bezkompromisowy i najlepszy materiał w ponad dwudziestoletniej historii Abusiveness.

Winylowe premiery w Arachnophobia Records
Przełom 2014 i 2015 roku przebiegać będzie w Arachnophobia Records pod znakiem płyty winylowej. Na jesieni ukaże się winylowa edycja znakomicie przyjętego debiutu Odrazy, tj. “Esperalem Tkane”. Chwilę później światlo dzienne ujrzą dwunastocalowy mini album Holodomor – “Témoignages de la Gnose Terrestre” oraz debiutacka płyta Thy Worshiper sprzed osiemnastu lat tj. “Popiół (Introibo ad Altare Dei)”. Dokładne terminy nie są jeszcze ustalone.

Autor

12275 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *