Nowiny od Cradle Of Filth

Cradle Of Filth wypuści swój nowy materiał dokładnie w Międzynarodowy Dzień Sklepów Płytowych (jest na świecie takie święto, celebruje się wówczas kupowanie PRAWDZIWYCH formatów, a nie zassiewanie MP3). Czyli 21 kwietnia. Wtedy to bowiem ukaże się „Midnight In The Labyrinth” – dwupłytowy album. Na pierwszym dysku znajdziemy, jak określa to wydawca „horrory, których narratorem jest Dani, a z niewielką pomocą przychodzi mu Sarah Jezebel Deva”, zaś na drugim dysku znajdziemy czysto orkiestralne i symfoniczne utwory. Wydawnictwo to opiewać będzie w osiem utworów zaczerpniętych z czterech pierwszych płyt kapeli. Łącznie ma być to siedemdziesiąt osiem minut wydanych ze znaczkiem Peaceville Records.

Autor

12163 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

1 komentarz

  • Znaczy się odgrzewane kotlety w odświeżonej panierce. Ciekawe czy owe orchiestracje to jakaś kameralna cyknęła czy na pececie robione:p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *