Nowe wydawnictwo od Crystal Viper

Ostatni album Crystal Viper – „Queen Of The Witches” jest jeszcze gorący, ale zespół nie traci czasu i uderza z nowym mini albumem, zatytułowanym „At The Edge Of Time”. Limitowane wydawnictwo ukaże się 22 czerwca na 10″ winylu (!), i znajdzie się na nim 5 nowych nagrań: 3 nowe utwory Crystal Viper (w tym utwór tytułowy po angielsku i po polsku), nowa wersja uwielbianego przez fanów „When The Sun Goes Down”, oraz „Tell Me Why” – cover legendarnej grupy nurtu NWOBHM, Quartz.

Okładka autorstwa Andreasa Marschalla (m.in. Blind GuardianRunning WildKreator) nawiązuje do tekstów, które oparte są na dziełach legendarnego brytyjskiego pisarza fantasy, Michaela Moorcocka.


Warto również dodać, że Crystal Viper zagra na kolejnej edycji festiwalu City of Power w Zgierzu 1 września oraz będzie główną gwiazdą pierwszej edycji Helicon Metal Festival, który odbędzie się 7 września w Warszawie. Bilety na warszawski koncert są ściśle limitowane do 200 sztuk i dostępne wyłącznie w sprzedaży online na www.helicon.8merch.com 
Autor

10503 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *