Nowe wydawnictwa w Black Death Production

Wrzesień w Black Death Prod. będzie obfitował w nowe wydawnictwa:

ArseisMelz Venist Li Brullin : Francuska mieszanka Black i Death Metalu z wpływami folkowymi i średniowiecznymi tekstami.

GhostlordAbyssic Death Masters: Włoski debiut Death/Doom Metalowej hordy!

Utwór promocyjny:

Temple of DecayLast Manifestation of Life: Debiut Polskiego Black Metalowego one-man bandu. Dla fanów Infernal War oraz Voidhanger.
Utwór promocyjny:

Aktualnie trwa również letnia wyprzedaż płyt, vinyli oraz taśm. Więcej info standardowo na stronie wydawcy.

Autor

218 tekstów dla Chaos Vault

Główny ekspert w dziedzinie szkalowania, lubujący się w czarnym metalu oraz wszelakich ambientach i innych wybrykach natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *