Nowa płyta Morbid Angel 6 czerwca

Nowy album amerykańskich death metalowców z Morbid Angel będzie zatytułowany „Illud Divinum Insanus”. Płyta będzie dostępna 6 czerwca 2011 roku w Europie, a dzień później w Ameryce Północnej. Będzie to ósmy krążek zespołu i pierwszy od czasu powrotu Davida Vincenta na łono kapeli. Poprzedzać go będzie singiel zatytułowany „Nevermore”, który ukaże się 16 maja jako siedmiocalówka oraz wersja cyfrowa. Strona B zawierać będzie inny utwór z nadchodzącej płyty, zremiksowany przez Combichrist. Wydawcą nowego albumu będzie Season Of Mist Records.

Źródło: Season Of Mist Records.

Autor

11506 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

1 komentarz

  • ich posty na wszelkiej maści facecockach mogą wskazywać na dużo energii w zespole, ale jestem jakoś sceptycznie nastawiony… dobrze jednak, że za mikrofonem stoi David, bo jego wokal wg mnie najlepiej pasował do muzyki MA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *