Nowa płyta Kingdom „Rotting Carcass Arise upon the Burial Mound” w przedpremierowym odsłuchu

Uwaga, koniec jest blisko, nadchodzi soniczne Piekło zwiastowane ośmioma nowymi bezbożnymi utworami o umieraniu. Oto Kingdom powrócił z nowym albumem „Rotting Carcass Arise upon the Burial Mound”. Bez kombinowania, bez pozerstwa – po prostu czyste uosobienie death metalu, złożone z bezlitosnych hołdów, oddających cześć starym bogom wojny, bluźnierstwa i śmierci. Posępny, okropny, gnijący, mielący, miażdżący, gromiący, łamiący kości i dewastujący metal śmierci, prześcigający wszystkie dotychczasowe wydawnictwa zespołu. Dodatkowo, żeby tradycji stało się zadość, dochodzi do tego cover Samael w postaci „Baphomet’s Throne”. Żaden krzyż nie zostanie w dotychczasowej pozycji, żaden jeniec wzięty w niewolę – dostajemy czystą lobotomię i okaleczone ciała ułożone w morderczy stos.

O nowym albumie wypowiedział się basista STH: „I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć. I ujrzałem: oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk. I dano mu wieniec, i wyruszył jako zwycięzca, by nadal zwyciężać. Jesteśmy Kingdom, przemawiamy Śmiercią.”

„Rotting Carcass Arise upon the Burial Mound” ukaże się 6 czerwca jako standardowy jewel case CD z dwunastostronnicowym bookletem, a także w formacie cyfrowym. Wydawcą będzie Godz ov War Productions. 

Materiał został nagrany w Garaż Studio, produkcją zajął się Mateusz, a za okładkę i layout odpowiada Maciej Kamuda. Swoją kopię możecie zamówić pod tym linkiem. 

Już dziś możecie posłuchać w chuj ekskluzywnego stramingu:

Track list:
01. Dark Light Rising
02. Świątynia Zepsucia
03. Zatracony w Obłędzie
04. Cadaver Purgatory
05. Rotting Carcass Arisen
06. Otchłań Zapomnienia
07. Burial Mound
08. Echo Duszy Utraconej
09. Devourer of Light
10. Baphomet’s Throne (Samael cover)

Kingdom are:
LWN – Guitar, Vocals
RMK – Guitar
STH – Bass, Vocals
SLW – Drums, Vocals

More info about band: 
Facebook

Autor

12146 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *