Norylsk w Selfmadegod Records

norlyskSelfmadegod Records z radością informuje, iż zespół NORYLSK zasilił szeregi naszej wytwórni. Grindcore’owe tornado z Włocławka pracuje właśnie nad drugim albumem, który zatytułowany będzie„Catholic Dictatorship”. Premiera zaplanowana jest na czerwiec 2015 roku.

Oto jak perkusista Lukass komentuje prace nad następcą „Political Pollution”: „Na Catholic Dictatorship znajdzie się 14 solidnych grindowych kopów w ryj wymierzonych głównie w kler. Materiał – tak jak ostatnio – nagrywamy zimą i – tak jak ostatnio – na Warmii u Michała Grabowskiego (FETO IN FETUS). Obecnie są już zarejestrowane partie bębnów.”

Muzyka NORYLSK to mocny grindcore w stylu wczesnego AGATHOCLES, wczesnego NAPALM DEATH, WARSORE, INSECT WARFARE.

W połowie 2008 roku, działający wcześniej w crustpunkowych składach, Kwiat, Budyń i Tv spotykają LukaSSa. W ich głowach rodzi się pomysł stworzenia grindcore’owego kwartetu. Tak powstaje NORYLSK. Głowy pełne pomysłów na muzykę sprawiają, że jeszcze przed końcem 2009 roku chłopaki wchodzą do studio Michała Grabowskiego nagrywając kilka numerów, które ukazały się na splicie „The Strange Case of The Missing Corpse” wydanym w 2010 przez niemieckie Angel Aids Records. W styczniu 2010 zespół wszedł do tego samego studio i nagrał materiał na pełny album, zatytułowany „Political Pollution”. Początkowo płyta zostaje wydana D.I.Y , by ostatecznie ukazać się nakładem Let It Bleed Records. Premiera CD miała miejsce 11 listopada 2011 i została przypieczętowana udziałem zespołu w Mad Lion Festival. Do roku 2014 zespól promował „Political Pollution”, jednocześnie tworząc nowe numery aby stworzyć kolejną płytę. W listopadzie 2014 roku pisanie utworów na drugi krążek dobiegło końca. Obecnie NORYLSK jest w trakcie nagrywania „Catholic Dictatorship”.

Dyskografia:
The Strange Case of the Missing Corpse – 3-Way Split (2010)
Political Pollution (2011)
Catholic Dictatorship (2015)

https://www.facebook.com/norylsk
http://www.selfmadegod.com
http://www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords
http://www.facebook.com/selfmadegod

Autor

12268 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *