Norwegian Metal – In Concert – Wystawa ambasady Królestwa Norwegii

wystawaTaki to prawda news:

Ambasada Królestwa Norwegii oraz Progresja Music Zone zapraszają 24 czerwca na pierwszą w Europie wystawę fotografii koncertowej Per’a Ole Hagena pt. „Norwegian Metal – in Concert”, tryskającą siłą mroźnych północnych brzmień. Po wernisażu na Main Stage po raz pierwszy wystąpi najnowszy muzyczny projekt Andrew Oddena z kultowego Satyriconu – Order!

Norwegian Metal – in Concert to wystawa, która obejmuje 40 zdjęć najbardziej znanych norweskich zespołów m.in.: Dimmu Borgir, Satyricon, Enslaved, Mayhem, Immortal, 1349. Podczas wernisażu pojawią się obok autora zdjęć muzycy zespołu Order.

Metal jest uważany za jedno z największych norweskich eksportowych dóbr kulturalnych z takimi zespołami jak m.in. Satyricon, Immortal, Dimmu Borgir i Mayhem, których koncerty przyciągają rzesze fanów na całym świecie. Wielbiciele tego gatunku znajdują się na wszystkich kontynentach. Ma on też oddanych miłośników w Polsce. Fascynacja norweską muzyką metalową jest również ważnym powodem, dla którego niektórzy młodzi ludzie zdecydowali się uczyć języka norweskiego i podróżować do tego kraju.Wstęp na wernisaż na specjalne zaproszenie.”

Autor

3848 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *