“Noc Terroru” po raz dziesiąty 7 grudnia w Chorzowie

nightofterror10 malyŚląskiemu, cyklicznemu festiwalowi “Night of Terror” stuknęło pięć latek Z racji obchodów jubileuszu, impreza odbędzie się w dwóch grudniowych odsłonach – death metalowej i black metalowej. Najbliższa, dziesiąta, deathmetalowa “Noc Terroru” odbędzie się już 7 grudnia w chorzowskiej Leśniczówce. Headlinerem imprezy będzie legenda polskiego death metalu – grupa TRAUMA. Zespół ten rok może zaliczyć do udanych, ponieważ po koncertach u boku Nile i wydaniu siódmej w dorobku płyty “Karma Obscura”, ich forma wyraźnie zwyżkuje. Koncert w ramach “Night of Terror” będzie jednym z dwóch ostatnich ich występów w tym roku.

Poza elbląskimi weteranami scenę Leśniczówki okupować będą:
– OFFENCE – bytomscy obskuranci zakończyli nagrania debiutanckiej płyty, a jej premiera po nowym roku.
– DEVIATION – katowiccy miłośnicy technicznego brutal deathu z nowym frontmanem na pokładzie- Ojcem (Ojciec Dyktator, Bottom) zaatakują z nagranym z myślą o dużej płycie materiałem.
– DEPOPULATE – młodzi gniewni ze Śląska po przerwie, związanej z zaangażowaniem pałkera w sprawy Nuclear Vomit i Banisher, wracają w odświeżonym składzie.
– NO SALVATION – załoga pod wodzą Prezesa (Metal Rulez) promuje debiutanckie demo “Among the Mistakes of God”.

Szczegóły:
NIGHT OF TERROR 10
7 grudnia 2013 (sobota)
LEŚNICZÓWKA, Chorzów, al. Muzyków 1.
start: 18:00, wjazd: 16 zł

Kolejna, black metalowa edycja “Night of Terror” już 21 grudnia w katowickiej Korbie. Szczegóły wkrótce

Autor

12473 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *