Nifelheim drugim headlinerem Black Silesia III – Open Air Festival!

Tak jest, dokładnie tak! Chciałoby się powiedzieć w końcu ! Po raz pierwszy w Polsce zagra Nifelheim. Już teraz wiemy, że będzie to strzał i wydarzenie roku 2018 na gruncie koncertów (chcemy się mylić!). Cyujemy: Po wielu latach spekulacji, domysłów i niedowierzania, że kiedykolwiek do tego dojdzie – najbardziej bezkompromisowi bliźniacy Heavy Metalu w końcu zawitają do Polski.  Hellbutcher i Tyrant po ponad roku negocjacji zgodzili się przyjąć zaproszenie Black Silesia Productions na jedyny i ekskluzywny koncert w ramach Black Silesia Open Air.
Skoordynowanie występu Nifelheim w Polsce z „Legacy of the Beast Tour” nie było rzeczą prostą, a jak wiadomo – bracia Gustafsson mają głęboko „wyjebane” na wszystko co koliduje z jakimkolwiek przejawem działalności Iron Maiden; ale ostatecznie dopięliśmy swego. Czekamy na więcej info!

Autor

402 tekstów dla Chaos Vault

M. Grafoman, pies karawaniarski... Koneser i nałogowy degustator 40%. Fan zarówno śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii... W 33,4% joürnalist a 66,6% drünk bästard...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *