Necroven pracuje nad debiutem

Na Wyspach Kanaryjskich również można grać death metal, o czym przekonamy się dzięki debiutanckiej płycie tamtejszego one man bandu, Necroven. Album będzie nosił tytuł „Worship of Humiliation” i obecnie jest w fazie nagrywania, po której nastąpi faza miksów i masteringu pod okiem Javiera Feleza w jego własnym Moontower Studio. Płyta powinna ukazać się w drugiej połowie bieżącego roku dzięki Memento Mori Records. 

Autor

12139 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

2 komentarze

  • Skąd wy bierzecie takie kapele, o tym necroven to gdzieś po za tymi Wyspami Kanaryjskimi słyszeli ? Wątpliwej jakości news zważywszy na to, że twór prawie nikomu nie znany, do tego muza też jakaś nie specjalna. Może warto coś o rodzimych zespołach nawinąć?!

  • Bo my dziwni jesteśmy i lubimy metal, a nie TYLKO POLSKI METAL. Fakt, na Wyspach Kanaryjskich na pewno nie można grać metalu tak dobrze jak w Pruszczu albo Warszawie… Jak polskie kapele będą nam przysyłały newsy, to tak uczynimy. Może masz kapelę? Prześlij news, chętnie wstawimy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *