Necros Christos, Grave Miasma w Poznaniu – konkurs numer dwa!

17771_715315215160809_2091162071_nJak wszyscy dobrze pamiętają, 11 października w poznańskim Klubie U Bazyla łupią wespół w zespół Necros Christos, Grave Miasma oraz Bestial Raids. A u nas jeszcze jedna wejściówka do wylosowania. No to proszę o uwagę – wygrywa pierwsza osoba, która przyśle nam prawidłową odpowiedź.

Pytanie brzmi: W tekstach na którym albumie – „Odori Sepulcrorum” Grave Miasma czy „Doom of the Occult” Necros Christos angielskie słowo „Satan” pada częściej?

Wygrywa osoba, która jako pierwsza przyśle nam prawidłową odpowiedź na adres: oracle@chaosvault.com – do niej się odezwiemy. Jak już taka się zjawi, to damy w komentarzach poniżej znać, że już po konkursie, żebyście nas nie zasypywali mailami 😉

A jeśli komuś się nie uda, to informujemy, że bilety można też kupować poprzez stronę www.pwevents.pl, bo to (poza punktami sprzedaży w Poznaniu) jedyna opcja dostania biletu kolekcjonerskiego.

 

inca_banner1

Autor

12146 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *